• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/hktasarimkobic/
  • https://twitter.com/hktasarim
                                                                                                    
                       
  0 212 806 70 81
  
  info@hktasarim.com.tr

                                                                           
                                                                                                                                                                                    

TASARIM
Bir mekanın, kullananlar üzerindeki işlevselliği ve konforunu sağlamak adına kişilerin anotomisine göre tasarımlar yapılması ve dolayısıyla kullanılabilir olmasıdır.Dekorasyon yaşam alanlarını yeniden şekillendirmekdir. Renk, boyut,tasarım ve göz alıcı dekor ilkelerini bir arada toplayıp hizmet sunmaktayız.
PROJE
Proje uygulanacak yaşam alanlarında ilk önce, mekanın rölevesini alıyoruz. Mekanı kullanan kişi veya kişilerin fiziksel ve ruhsal özellikleri hakkında bilgiye sahip olduktan sonra ilk önce, bilgisayar ortamında mimari projeler çiziyor, konuşulan toplantı tarihinde sizlere sunum yapıyoruz.
UYGULAMA
Yapılan tasarımlar onaylandıktan sonra kendi atölyemizde tasarım imalatı yapılıyor ve bu imalat sürecinde hergün kontrol edilip görsellerle bilgiler veriliyor. Tadilat aşamasını gelindiğinde mekanın boya badana, tesisat, alçıpan gibi kısımları ustalarımız tarafından sonuçlandırılıyor. Mekanınızı nasıl kullanmaya başladıysak aynı titizlikte çalışmalarımız tamamlanıyor.
OFİS PROJELERİ
ÜNİVERSİTE PROJELERİ
OTEL PROJELERİ
KONFERANS PROJELERİ

ANASAYFA


HAKKIMIZDA  
    


   HK Tasarım Mobilya ve İç Mimarlık ile 2010 yılında Amasya’da kurulmuş olan HK Tasarım Mobilya limited şirketi daha sonra İstanbul Masko mobilyacılar sitesinE çok yakın proje tasarım ofisini oluşturmuş olup, kurulduğu yıldan buyana kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilkeedinmiştir . Modern ve tasarım mobilyada değerli müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap veren firmamız bugüne kadar yaptığı işlerde en iyi referans sağlamıştır . Standart ürünlerin yanı sıra üretici olmanın vermiş olduğu avantajla müşterilerimizin dilediği mobilyayı renk , ölçü, tasarım gibi standartları gözetmeksizin ofislerine ve evlerine göre özel ölçülerde yapılması sağlamaktadır 
. Ofisinizin tasarımını projelendirip sizin onayınıza sunmamıza istinaden üretimini  kendi üretim tesislerimizde biz üretelim... 

MİSYON   
                                                                                                            
•Sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek.      
•Gelişen Mobilya trendlerini takip etmek ve bunlara uygun çözümler üretmek.      
•Ürün çeşitlerinde detaylara inerek müşteri beğenisi ve güvenini arttırmak. 

VİZYON     
                                                                                                      
•New Line Ofis Mobilyaları markasını sektörde saygın yerlere taşımak.      
•Satışa sunulan tüm ürünlerde kalite anlayışımızdan ödün vermemek.     
•Hedeflerine ulaşırken müşteri memnuniyeti önceliğimizden taviz vermemek.


HİZMETLERİMİZ  
  Kendi atölyelerimizde üretimini yaptığımız modellerimizi  İnsan sağlığı normlarına uygun malzemeleri kullanarak  size hizmet vermek istemekteyiz. İster hazır modellerimizi isterseniz evinize uygun mobilya taleplerinizi bildirebilirsiniz.
  Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir olmak temel prensiplerimiz arasındadır. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi iletişim bilgilerimizi kullanarak bize bildirebilir ve konuyla ilgili fiyat ve doğru ürün konusunda yönlendirme talep  edebilirisiniz.
 Copyrights © www.hktasarim.com.tr Tüm hakları saklıdır.

2016